Вода є основою всього живого - і людей, і тварин, і рослин.
Вода - це золотий фонд, неоціненний скарб, це багатство кожної держави. Вона бере участь у всіх сферах нашої господарської діяльності і робить наше життя більш легким і приємним.

 

 

 

 

Актуально:

 

Вартість проведення аналізу проби води зі ставків /10 показників/ становить 528,03 грн.

Детальніше...

Рівненська гідрогеолого-меліоративна експедиція є структурним підрозділом Рівненського обласного управління водних ресурсів - суб'єктом галузі водного господарства, галузі, завданням якої є забезпечення потреб населення і народного господарства у водних ресурсах, збереження, охорона та відтворення водного фонду, попередження шкідливої дії вод і ліквідація її наслідків.
Діяльність РГГМЕ здійснюється у відповідності до Водного Кодексу України, Закону України "Про охорону навколишнього природного середовища", Закону України "Про меліорацію земель" та постанови Кабінету Міністрів України від 30.03.1998р. №391"Про затвердження Положення про державну систему моніторингу довкілля".

Сподіваємось, що той досвід яким володіють фахівці РГГМЕ може бути корисним,як для держави, так і для землекористувачів всіх форм власності.

2008 Рівненська гідрогеолого-меліоративна експедиція